Torba bawełniana do samodzielnego wykonania.

Nietypowy prezent – torba bawełniana

Chwila oczekiwania. Kolejna rocznica, urodziny, imieniny, dzień matki, dzień kobiet. I jeszcze tylko prezent. Tym razem chciałam tylko życzenia, może jakiś drobny upominek, bez konieczności wydawania pieniędzy. I dostałam coś całkiem nieoczekiwanego. Niby prezent, ale taki do własnego stworzenia :)

Świetnie wymyślił to mój kochany Pan Mąż. Dostałam zestaw bawełnianej torby z pisakiem, kredkami do materiału, szablonami i pomysłami na tekst. Pomyślałam super. Rozwinę swoje plastyczne talenty, które mam, nie będę tego ukrywać, ale lekko uśpione. Bo niby potrafię coś tam wydziergać, namalować, skleić czy wyczarować z niczego.

Najważniejszy jest pomysł

 

Długo zastanawiałam się co na tej torbie narysować i napisać. Pomysłów było wiele.

  • Miało być kolorowo
  • Miało być prosto
  • Miało poprawiać humor, bo ostatnio humor to ja mam, ale jakiś taki niewesoły.

 

Hasło już miałam.

Brakowało tylko oprawy graficznej.

Podeszłam do tematu ambitnie. Skoro popularnością cieszą się wzory łowickie, kaszubskie i inne ludowe kwiaty, postanowiłam nanieść na torbę łowickie wzory. Byłoby kolorowo. Zabrałam się za próbne wykonanie pracy na kartce. Nie było tragicznie, ale nie było też super. Nie poddałam się. Jeszcze jedna próba, i jeszcze jedna.

Aż naszła mnie myśl: To miał być prezent ode mnie dla mnie. A w tych wzorach ani trochę nie ma mnie. Przecież nie pochodzę z Łowicza, ani okolic. Nie rysuję na co dzień takich wzorów. To nie ma nic wspólnego ze mną!

 

Więc zrobiłam zupełnie coś innego.

Naniosłam hasło. I zaczęłam rysować kwiatki, które maluję jak się nudzę, jak chcę czymś zająć ręce. Wzór, który we mnie siedzi.

 

I powstało TO!

 

Jestem z siebie dumna, zmotywowana i szczęśliwa.

To jeden z najpiękniejszych prezentów jaki dostałam. Dziękuję mężu :)

 

Torba bawełniana do samodzielnego wykonania.

Torba bawełniana do samodzielnego wykonania.

Co Ty byś napisała lub napisał na takim oto kawałku materiału?

 

Jeśli podoba Ci się to co tutaj czytasz to pozostaw komentarz. Będzie mi bardzo miło.

 

 

Inne pomysły na nietypowy prezent, nie tylko walentynkowy :) Okazji przecież mamy mnóstwo. Nie musisz mieś worka pieniędzy. Wystarczy dobry pomysł i chęci :)

Walentynki - 7 sposobów na walentynkowy prezent

 

 

5 myśli na temat “Nietypowy prezent – torba bawełniana

  1. A czemu ten humor taki niewesoły, huh? Jesień? A co do torby to naprawdę pomysł z gatunku tych słodkich i romantycznych <3 Lubię takie. Co bym napisała? Chyba coś babowniowego, bo taka babowniowa się czuję już od jakiegoś czasu :) Ściskam!!! Ja świeżo upieczona teściowa :D

  2. Fajny pomysł. Ja jeszcze takich pasteli nie widziałam, bo szczerze to bym je chętnie wykorzystała do zrobienia koszulki. Mi kiedyś mąż na warsztatach zrobił koszulkę z napisem i był to cudny prezent, bo wykonany jego własnymi rękami a te docenia się bardziej.

    1. Za koszulki też się zabiorę. Szczególnie młodszego syna, które mają plamki nie do usunięcia. A tak zamaluję i trochę jeszcze posłużą. A na dodatek będą oryginalne :)

  3. Bardzo fajny pomysł :) A ja właśnie myślę czy siostrzenicy nie kupić na urodziny torebki do własnoręcznego pokolorowania. :) Sama zamieściłabym pewnie cytat z którejś z książek, które uwielbiam :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.