Znak zodiaku Koziorożec. Charakterystyka znaku

Koziorożec jest zawsze dobrze zorganizowany, wie, czego chce i potrafi to osiągnąć, nie tracąc czasu na jakiekolwiek wątpliwości. Nie lubi improwizowania, podejmowania decyzji na ostatnią chwilę. Kiedy spotyka go coś niespodzianego, reaguje na początku wręcz paraliżem.

Czego nie lubi Koziorożec?

Koziorożec nie będzie robił awantur
Osoby spod tego znaku zodiaku cechuje wrodzony spokój. Nie lubią się kłócić, rzadko podnoszą głos. Zajęte swoimi sprawami nie mają czasu ani ochoty na rodzinne utarczki czy drobne złośliwości.

Jaka osobą jest Koziorożec?

Żyje zgodnie z planem, trzymając się ustalonych reguł i źle znosi wszelkie zmiany. Przewidywalność zapewnia mu grunt pod nogami, co dla statecznej ziemskiej natury Koziorożca jest koniecznością zapewniającą spokojną egzystencję. Rzadko pozwalają sobie na niczym nieograniczoną beztroskę i spontaniczność.

Czy Koziorożec to dobry znak?

Doskonale radzi sobie w życiu, zawdzięczając to swojej pracowitości i zaradności. Znak koziorożca charakteryzuje się także dobrodusznością, lojalnością i serdecznością względem innych ludzi. Jego ciemną stroną jest chęć dominacji i kontroli nad wszystkimi sferami życia.

Jakich znaków nie lubi Koziorożec?

Znaki zodiaku nieprzychylne Koziorożcowi
Zdecydowanie niekorzystne są dla Koziorożca są związki miłosne lub przyjaźnie z Baranem, Wagą i Rakiem.

Najlepszy znak dla Koziorożca – idealny partner

Koziorożec stworzy udany związek ze zodiakalną Panną. Będzie on oparty na miłości, ale również podobieństwie. Oba znaki są bardzo racjonalne. Nie idą w życiu na łatwiznę – dużo oczekują od siebie, ale też od innych ludzi.

Czy Koziorożec przeprasza?

Koziorożec musi rozważyć, czy opłacalne dla niego będzie stawanie na głowie, aby przeprosić. Jeśli uzna, że musi to zrobić, będzie wolał coś dla ciebie wykonać, niż wypowiedzieć słowo przepraszam, licząc że docenisz jego trud.

Jaki jest Koziorożec w łóżku?

W łóżku Koziorożce są oszczędne w ruchach i słowach. Nie znaczy to jednak, że są biernymi i słabymi kochankami. W intymnej atmosferze zmieniają się nie do poznania. Stają się wyrafinowane, a nawet nieco perwersyjne.

Jaki jest szczęśliwy kolor Koziorożca?

Są zdyscyplinowane i lubią mieć plan na jutro. Oraz prawdopodobnie na kilka lat w przód. Szarości i naturalne kolory takie jak brązy są dla nich idealne (a dodatkowo, nigdy nie wyjdą z mody).

Jak zdobyć faceta Koziorożca?

Uwieść koziorożca można na wiele sposobów. Najlepiej sprawdza się jednak pokazanie swoich szczerych intencji. Mężczyznom spod tego znaku imponują kobiety inteligentne, oczytane, o szerokich zainteresowaniach. Paniom podobają się panowie rozsądni, praktyczni – jednym słowem tacy, którzy zadbają o wspólną przyszłość.

Jakie wady ma Koziorożec?

Wady zodiakalnego Koziorożca

Koziorożca cechują skąpstwo, materializm, zbytnia surowość i nadmierna powaga, niedostępność, nieprzejednanie, zamknięcie w sobie, chłód emocjonalny, fatalizm, formalizm, nadmierna ambicja, autorytarność, apodyktyczność, despotyzm i bezlitosne zachowania.

Jak poznać że Koziorożec kocha?

Zakochany mężczyzna spod tego znaku wybiera tradycyjny sposób na okazywanie swojego zainteresowania – zabiera kobietę do drogich restauracji i nie pozwala na to, by za siebie płaciła. Gdy serce zabije mu mocniej, niemal natychmiast nabiera przekonania, że jest odpowiedzialny za swoją wybrankę.

Jak długo żyje Koziorożec?
Koziorożec (90 lat), Byk (85 lat), Waga (83 lata).

Czy Koziorożce są wierne?

Otwiera się powoli, z nieśmiałością i ociąganiem, ale gdy już pozna i zaufa, okazuje się towarzyszem wiernym, stałym i godnym zaufania. Oddziela uczucia od działania, ale łączy je z potrzebą bycia w relacji, która w jakiś sposób wnosi do jego życia prestiż. Będzie wierny i oddany, ale nie byle komu.

Czego boi się Koziorożec?

Twój znak zodiaku mówi o tym, czego się najbardziej obawiasz. Koziorożce muszą być we wszystkim prymusami i nie potrafią się pogodzić z niższą oceną. Najbardziej obawiają się tego, że nie będą najlepsze. Jeśli nie dostaną awansu, nad którym pracowały, mogą całkowicie się załamać.

Czy Koziorożec wybacza?

Koziorożec (22.12-19.01) nie masz na co liczyć. Ale nie dlatego, że Koziorożec z góry przekreśla możliwość wybaczenia, tylko po prostu potrzebuje więcej czasu na odbudowanie zaufania. Jeśli tobie też na tym zależy, musisz uzbroić się w cierpliwość i pod żadnym pozorem nie narzucać się Koziorożcowi.

Jak się żyć z Koziorożcem?

W swojej dziedzinie jest ekspertem i lubi pogadać o tym, co wie. Jeśli ktoś polemizuje, a się nie zna, Koziorożec wpada w szał. W ferworze dyskusji potrafi zrujnować rodzinny obiad, obrazić się na sąsiada, nagle zerwać przyjaźń. Dlatego rób pobożną minę i nie przerywaj, kiedy on wytacza kolejne działa.

Jak zdradza Koziorożec?

Koziorożec – dopuszcza się zdrady, kiedy wyrasta z relacji Przed Koziorożcem otworzy się wiele dróg, które zbliżą go do osób o podobnym umyśle. Praktyczny Kozioł najpewniej poczuje, że wyrósł ze swojej pierwszej miłości. Zanim jednak wykona skok w bok, upewni się, że druga połówka też pragnie od życia czegoś więcej.